" سال 1399 سال جهش توليد"
صفحه اصلیIنقشه سایتIپست الکترونیکیIتماس با ماIفرمهای الکترونیکیIكارتابل الكترونيكيIخدمات الكترونيكي
منو اصلی
اخبار
پیوندها  
  
 
 


 

 

 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 9339485
 بازدید امروز : 263
 کل بازدید : 13089698
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0.4890


  چاپ        ارسال به دوست

مراکز آموزش کارآفرینی و مهارت های کسب و کار بستر توسعه كارآفريني است

 

جلسه توجیهی كارآفريني و كسب و كار هاي نوپا با حضور نماينده دفتر راهبري اجراي آموزش سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور در مركز تخصصي كسب و كار اروميه برگزار شد.

به گزارش روابط اداره كل آموزش فني و حرفه اي آذربايجان غربي ،  با هدف پرورش کارآفرینان مولد، راه اندازی کارگاه های استارتاپی دانش بنیان و کسب و کارهای خرد و کوچک مهارت محور، راه اندازی مرکز آموزش های کارافرینی و مهارت های کسب و کار ، جلسه توجیهی كارآفريني و كسب و كار هاي نوپا با حضور كمال احمد آلي نماينده دفتر راهبري اجراي آموزش سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور در مركز تخصصي كسب و كار اروميه برگزار شد.

آلی با اشاره به مجموعه برنامه ها و سیاست گذاری های سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در حوزه کارآفرینی گفت: مراکز آموزش کارآفرینی و مهارت های کسب و کار با ارایه آموزش های هدفمند مبتنی بر شناخت تفکر و عمل کارآفرینانه، شناخت چالش ها و فرصت های کسب و کار و بازاریابی و فروش محصولات در کنار حضور استارتاپ ها و شتابدهنده ها و فضاهای کار اشتراکی، فضای مناسبی برای توسعه کارآفرینی استان فراهم می کنند.

وی با اشاره به اینکه تمامی فرآیند کارآفرینی از شکل گیری ایده تا مرحله ورود به بازار در این مراکز مورد توجه است، شناسایی کارآفرینان بالقوه و تیم کاری آنان، امکان بررسی ایده ها، ارایه خدمات اموزشی کارآفرینی و مهارتی، مشاوره، فضای کاری، منتورینگ، تامین مالی دوره نوزادی و نوپایی تا ورود به بازار و جذب سرمایه گذار را از مهم ترین ماموریت های این مراکز ارزیابی کرد که در آینده از مراکز برتر آموزش های کارآفرینی به عنوان دپارتمان های تخصصی مرکز تربیت مربی استفاده خواهد شد.

گفتني است از 31 استان متقاضي مجوز فعاليت مراكز كسب و كار، هشت استان موفق به اخذ مجوز شدند كه استان آذربايجان غربي يكي از موفقترين اين مراكز هشتگانه است.

 


١١:٣٣ - يکشنبه ٢ شهريور ١٣٩٩    /    شماره : ٨٤١٦٩    /    تعداد نمایش : ٢٥٨چهارشنبه ٠١ بهمن ١٣٩٩
ساعت
تصویر روز


 
 
آب و هوا
اوقات شرعی
نظرسنجی
موثرترين نقش آموزشهاي فني وحرفه اي درتوسعه اشتغال پايداردرجامعه به چه طريقي است؟

آموزش فناوريهاي نوين
آموزشهاي مهارتي كوتاه مدت
آموزش مهارتهاي بلندمدت
آموزش استاد- شاگردي

مسئولیت محتوای اخبار به عهده روابط عمومی و اطلاعات درج شده در هر بخش به عهده مدیر مربوطه می باشد. طراحی، اجرا، پشتیبانی: مدیریت فناوری ارتباطات و اطلاعات
Copyright © 2008 IRAN TVTO . All rights reserved