" سال 1399 سال جهش توليد"
صفحه اصلیIنقشه سایتIپست الکترونیکیIتماس با ماIفرمهای الکترونیکیIكارتابل الكترونيكيIخدمات الكترونيكي
منو اصلی
اخبار
پیوندها 
  


 

 

 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 162409
 بازدید امروز : 406
 کل بازدید : 13183218
 بازدیدکنندگان آنلاين : 3
 زمان بازدید : 0.4330


تکمیل تیم مدیریتی مسابقات ملی و بین المللی مهارت
عطف به نامه مدیریت محترم مسابقات ملی و بین المللی مهارت در راستای برگزاری رشته های پردازش ابری و هنر بازی های سه بعدی به عنوان رشته های جدید در نوزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت دفتر مسابقات ملی و بین المللی مهارت به منظور تکمیل تیم مدیریتی از مربیان متخصص علاقه‌مند در این دو رشته دعوت به همکاری می نماید لذا خواهشمند است متقاضیان محترم رزومه کامل خود را تا تاریخ ۹۹/۱۲/۱۸ به منظور جمع بندی به این اداره ارسال نمایند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۱۹۳۹۱۹۲ تماس حاصل فرمایند
 ١٤:٢٩ - يکشنبه ١٧ اسفند ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
شناسایی ذینفعان کلیدی بالقوه و بالفعل در حوزه مسابقات
مدیریت مسابقات ملی و بین المللی مهارت در راستای تعریف زنجیره ارزش مسابقات و ایجاد ساختار های پایدار اجرایی در نظر دارد نسبت به شناسایی پایش و بهره گیری ذینفعان رویداد در قالب ایجاد بانک اطلاعاتی ذینفعان مسابقه مهارت در سطح کشور اقدام نماید لذا کلیه آموزشگاههای آزاد استان نسبت به شناسایی ذینفعان کلیدی بالقوه و بالفعل در حوزه مسابقات مبادرت نموده و جهت تکمیل بانک اطلاعاتی مورد نظر حداکثر تا تاریخ ۹۹/۱۲/۱۸ به منظور جمع بندی با شماره تلفن ۰۴۴۳۱۹۳۹۱۹۲ تماس حاصل فرمایید.
 ٠٨:٤٣ - چهارشنبه ١٣ اسفند ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
نوزدهين دوره مسابقات ملي مهارت
متقاضيان محترم جهت شركت در نوزدهين دوره مسابقات ملي مهارت (المپياد فناوري اطلاعات) و كسب اطلاعات بيشتر به فايل ضميمه مراجعه و همچنين با دبيرخانه المپياد به شماره 04431939192 تماس حاصل گردد.
 ٠٩:٤٧ - دوشنبه ١١ اسفند ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
مسابقه آزاد مهارت گویندگی
علاقمندان جهت ثبت نام و شرکت در مسابقه آزاد مهارت گویندگی می توانند با مراجعه به وب سایت iranasc.ir نسبت به ارسال آثار خود تا تاریخ ۹۹/۱۲/۲۱ اقدام نمایند. مسابقه مذکور به صورت غیر حضوری برگزار می گردد.
 ١٠:٢٧ - يکشنبه ١٠ اسفند ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
داستان موفقیت خود را با ما به اشتراک بگذارید
با عنایت به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته جهت معرفی رقابت کنندگان موفق و پیشرو در زمینه مهارت آموزی و اشتغال توسط رسانه‌های عمومی از جمله هفته نامه بازار کار و ایجاد پویشی با عنوان «داستان موفقیت خود را با ما به اشتراک بگذارید» لازم است متقاضیان محترم نسبت به تکمیل فایل ورد ضمیمه حداکثر تا تاریخ ۹۹/۱۲/۱۰ اقدام و فایل تکمیل شده را به دبیرخانه المپیاد استان ارسال نمایند
 ١٤:٢٦ - دوشنبه ٤ اسفند ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
زمان آخرين آزمون (هماهنگ- صنعت ساختمان) سال 99
با سلام و احترام با توجه به شيوع مجدد كرونا و شدت آن در شهرهاي استان، برگزاري آزمون در 99/11/30 آخرين آزمون (هماهنگ- صنعت ساختمان) با فاصله گذاري اجتماعي، ماسك و دستكش، زمان بندي مناسب، رعايت دستورالعمل‌هاي بهداشتي در سالن‌هاي آزمون برگزار خواهد شد و تا اعلام رسمي از طرف اداره سنجش و ارزشيابي مهارت زمان آزمون تغيير نخواهد كرد.
 ١١:٠٩ - دوشنبه ٢٧ بهمن ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
رعايت تعداد حرفه هاي معرفي به آزمون كارآموزان
بر اساس دستورالعمل دفتر سنجش و ارزشیابی مهارت؛ تمامی آموزشگاه های آزاد در حین معرفی کارآموزان به آزمون مجاز به معرفی یک حرفه در یک شیفت آزمون کتبی یا آنلاین می باشند لذا در صورت معرفی بیش از یک حرفه و تداخل آن در شیفت همان روز و یا عدم رعایت پیش نیاز ها منجر به حذف یکی از حرفه های معرفی شده به آزمون خواهد شد و عواقب آن بر عهده متقاضی یا موسس آموزشگاه آزاد خواهد بود
 ١٠:١٧ - يکشنبه ٢٦ بهمن ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
ثبت نام متقاضيان آزمون صنعت ساختمان
جهت دريافت اطلاعات مربوط به ثبت نام متقاضيان آزمون صنعت ساختمان در 30 بهمن ماه سال 99 به فايل ضميمه مراجعه نمائيد.
 ٠٩:٣٦ - شنبه ١٨ بهمن ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
ثبت نام فوق العاده كارگران ساختماني
ثبت نام فوق العاده كارگران ساختماني در بهمن ماه 99 شروع ثبت نام: 99/11/18 تاريخ آزمون: 99/11/30
 ١١:٢٠ - سه شنبه ٧ بهمن ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
رویداد آنلاین استارتاپ صنایع کوچک و خوشه های صنعتی استان
رویداد آنلاین استارتاپ صنایع کوچک و خوشه های صنعتی استان در بهمن ماه سال جاری برگزار می گردد افراد دارای طرح در حوزه کاری خود سریعا طرح های خود را به این اداره ارسال نمایند.
 ١٠:٥٩ - سه شنبه ٧ بهمن ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
استانداردهاي شايستگي معتبر تا پايان سال جاري
استانداردهاي شايستگي كه تا پايان سال جاري داراي اعتبار بوده و پس از آن از سامانه ملي استاندارد مهارت و پورتال سازمان حذف خواهند شد و تعريف دوره هاي آموزشي جديد ميسر نخواهد شد (فايل پيوست)
 ١٠:٤١ - سه شنبه ٧ بهمن ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
بانك اطلاعاتي جامع از مولفين استاني
به منظور تهيه بانك اطلاعاتي جامع از مولفين استاني در بخش آموزشگاههاي آزاد، متقاضيان محترم فرم تكميلي پيوست را بدون تغيير تا مورخ 99/11/12 به اين اداره ارسال نمايند.
 ١٠:٣٠ - سه شنبه ٧ بهمن ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

دوشنبه ١٨ اسفند ١٣٩٩
ساعت
تصویر روز

 

 
آب و هوا
اوقات شرعی
نظرسنجی
موثرترين نقش آموزشهاي فني وحرفه اي درتوسعه اشتغال پايداردرجامعه به چه طريقي است؟

آموزش فناوريهاي نوين
آموزشهاي مهارتي كوتاه مدت
آموزش مهارتهاي بلندمدت
آموزش استاد- شاگردي

مسئولیت محتوای اخبار به عهده روابط عمومی و اطلاعات درج شده در هر بخش به عهده مدیر مربوطه می باشد. طراحی، اجرا، پشتیبانی: مدیریت فناوری ارتباطات و اطلاعات
Copyright © 2008 IRAN TVTO . All rights reserved