"سال 1398 سال رونق توليد "
صفحه اصلیIنقشه سایتIپست الکترونیکیIتماس با ماIفرمهای الکترونیکیIكارتابل الكترونيكيIخدمات الكترونيكي
منو اصلی
اخبار
پیوندها  
  
 
 


 

 

 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 122062
 بازدید امروز : 228
 کل بازدید : 12661042
 بازدیدکنندگان آنلاين : 4
 زمان بازدید : 0.4230


جشنواره مد و لباس
آموزشگاه آزاد هيوا در نظر دارد جشنواره مد و لباس را در شهرستان يزد برگزار نمايد، علاقمندان جهت كسب اطلاعات بيشتر به پوستر جشنواره (فايل ضميمه) مراجعه نمايند.
 ١٣:٠٢ - پنج شنبه ١ اسفند ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
جشنواره الگوهاي برتر تدريس مهارتي
جشنواره‌اي با عنوان «الگوهاي برتر تدريس مهارتي» با تصويب در شوراي توسعه مهارت استان آذربايجان شرقي توسط ادارات كل آموزش فني و حرفه‌اي منطقه شمال‌غرب كشور (آذربايجان شرقي، غربي، اردبيل، زنجان و كردستان) و با همكاري كانون انجمن‌هاي صنفي آموزشگاه‌هاي فني و حرفه‌اي آزاد استان آذربايجان شرقي در حال تدارك و تمهيد مي‌باشد. لذا متقاضيان داراي استعداد و شرايط تدريس و نيز افراد با شايستگي بالا در اين زمينه سريعاً درخواست‌هاي خود جهت شركت در اين جشنواره را به اين اداره اعلام نمايند.
 ١٤:٠٠ - دوشنبه ٢٨ بهمن ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
دومين دورهمي صنعت و دانشگاه با موضوع «بهره وري انرژي در صنعت»
دومين دورهمي صنعت و دانشگاه با موضوع «بهره وري انرژي در صنعت» با سخنراني آقاي دكتر علي محمد نيك بخت رئيس محترم پارك علم و فناوري استان و هيات علمي دانشگاه اروميه روز پنجشنبه مورخ 24 بهمن سال جاري راس ساعت 10 الي 12 در محل اروميه خيابان شهيد بهشتي پرديس دانشگاهي (پژوهشكده درياچه اروميه) سالن طبقه اول برگزار خواهد گرديد.
 ١٤:٠٠ - دوشنبه ٢١ بهمن ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
آزمون فوق العاده ويژه كارگران ساختمان - تفاهم نامه
آزمون فوق العاده ويژه كارگران ساختمان - تفاهم نامه در اسفند ماه 98 بدين شرح مي باشد: ثبت نام 20 تا 25 بهمن ماه، دريافت كارت 29 بهمن تا 7 اسفند و تاريخ آزمون 8 اسفند ماه
 ١٠:١٣ - شنبه ١٩ بهمن ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
عدم معرفي كارآموزان به بيش از يك حرفه در روز به آزمون
هركارآموز در هر روز مجاز به آزمون در يك حرفه مي‌باشد، در صورت معرفي به آزمون بيش از يك حرفه در هر روز و تداخل زماني، عواقبت آن (مردودي، عدم رعايت پيش نيازها، هزينه آزمون مجدد و ...) بر عهده آموزشگاه معرفي كننده بوده و اين اداره در اين خصوص پاسخگو نخواهد بود
 ١٠:١٨ - چهارشنبه ١٦ بهمن ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
تسليت درگذشت مادر گرامي خانم بابازاده
سركار خانم بابازاده مؤسس محترم آموزشگاه رضوان با نهايت تاسف ضايعه غم بار درگشت مادر گرامي‌تان را خدمت شما و خانواده محترم تسليت عرض نموده، از خداوند متعال براي روح پاك آن مرحومه علو درجات و مغفرت الهي و براي خانواده محترم صبر عظيم آرزومنديم.
 ٠٨:١٠ - چهارشنبه ١٦ بهمن ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
سيزدهمين نمايشگاه بين المللي گردشگري و صنايع دستي
با توجه به برگزاري سيزدهمين نمايشگاه بين المللي گردشگري و صنايع دستي كه در محل نمايشگاه‌هاي بين المللي تهران از تاريخ 23 لغايت 26 بهمن ماه 98 با موضوع گردشگري و صنايع دستي كه با حضور شركت‌ها، نهادها و مؤسسات داخلي و خارجي برگزار خواهد شد، متقاضيان چنانچه در راستاي موضوع نمايشگاه دستاوردهايي از قبيل اقدامات برجسته و خلاقانه در حوزه آموزش‌هاي هتلداري گردشگري و صنايع دستي و ظرفيت هاي آموزشي آموزشگاه‌هاي آزاد كه منجر به توليد محصول نرم افزار و يا خدمات ويژه شده را جهت ارايه در نمايشگاه مذكور حداكثر تا مورخ 98/11/15 به اين اداره اعلام فرمائيد.
 ١٠:٥٩ - سه شنبه ١٥ بهمن ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
شانزدهمين همايش و دهمين جشنواره ملي نظام پيشنهادها
دبيرخانه ملي نظام پيشنهادها در نظر دارد با همكاري سازمان ملي بهره وري ايران «شانزدهمين همايش و دهمين جشنواره ملي نظام پيشنهادها» را با هدف «توسعه و تقويت جايگاه نظام پذيرش و بررسي پيشنهادها در راستاي ارتقاء بهره وري» در تاريخ 30 بهمن ماه سال جاري برگزار نمايد. متقاضيان جهت ثبت نام و كسب اطلاعات بيشتر به سايت www.scce.ir مراجعه نمايند.
 ١٢:٤٨ - پنج شنبه ١٠ بهمن ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
مكان‌هاي برگزاري آزمون عملي رشته‌هاي مراقبت و زيبائي و صنايع پوشاك شهرستان اروميه
با توجه به جلسه كميته ارزشيابي استان در خصوص مكان‌هاي برگزاري آزمون عملي رشته‌هاي مراقبت و زيبائي و صنايع پوشاك شهرستان اروميه مطابق جدول ضميمه تعيين گرديد:
 ١٤:١٠ - سه شنبه ٨ بهمن ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
جشنوراه و مسابقه توليد محتواي معنوي در فضاي مجازي با محوريت نماز
متقاضيان جهت شركت در جشنوراه و مسابقه توليد محتواي معنوي در فضاي مجازي با محوريت نماز كه 15 اسفند ماه 98 برگزار مي‌گردد، مي‌توانند آثار خود را تا حداكثر 8 اسفند ماه 98 ارسال نمايند. جهت كسب اطلاعات بيشتر به فايل ضميمه در متن كامل خبر مراجعه نمائيد.
 ١١:٥٨ - يکشنبه ٦ بهمن ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
رعايت شرايط مربيگري مندرج در استاندارد حرفه هايي از رشته بهداشت و ايمني
در ارتباط با رشته‌ها و حرفه‌هاي داراي اهميت و حساسيت كه به طور مستقيم با موضوع سلامت جامعه در ارتباط هستند از جمله حرفه‌هاي «كاربرد تجهيزات و دستگاه‌هاي زيبائي و تناسب اندام» ، «مشاور در مراقبت پوست، مو، زيبائي و تناسب اندام» و «مشاور استفاده صحيح از محصولات بهداشتي و كرم‌ها» از رشته بهداشت و ايمني، لازم است صدور ابلاغ مربيگري صرفاً بر اساس شرايط مندرج در استاندارد آموزشي همان حرفه صورت پذيرد.
 ١١:٥٦ - چهارشنبه ٢ بهمن ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
ويژه نامه اختصاصي كانون انجمن‌هاي صنفي آموزشگاه‌هاي فني و حرفه‌اي آزاد
متقاضيان جهت ارائه يادداشت با موضوع «نقش آموزشگاه‌هاي فني و حرفه‌اي آزاد در توسعه مهارت آموزشي» براي انتشار در ويژه نامه اختصاصي كانون انجمن‌هاي صنفي آموزشگاه‌هاي فني و حرفه‌اي آزاد در ماهنامه بازار فني و حرفه‌اي، مطالب خود را به كانون استاني ارائه نمايند.
 ١٣:٢٤ - دوشنبه ٣٠ دی ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

پنج شنبه ٠١ اسفند ١٣٩٨
ساعت
تصویر روز


 
 
آب و هوا
اوقات شرعی
نظرسنجی
موثرترين نقش آموزشهاي فني وحرفه اي درتوسعه اشتغال پايداردرجامعه به چه طريقي است؟

آموزش فناوريهاي نوين
آموزشهاي مهارتي كوتاه مدت
آموزش مهارتهاي بلندمدت
آموزش استاد- شاگردي

مسئولیت محتوای اخبار به عهده روابط عمومی و اطلاعات درج شده در هر بخش به عهده مدیر مربوطه می باشد. طراحی، اجرا، پشتیبانی: مدیریت فناوری ارتباطات و اطلاعات
Copyright © 2008 IRAN TVTO . All rights reserved