سال 1397 " سال حمايت از كالاي ايراني "
صفحه اصلیIنقشه سایتIپست الکترونیکیIتماس با ماIفرمهای الکترونیکیIكارتابل الكترونيكيIخدمات الكترونيكي
منو اصلی
اخبار
پیوندها

    
 
 


 

 

 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 87041
 بازدید امروز : 5914
 کل بازدید : 10800659
 بازدیدکنندگان آنلاين : 7
 زمان بازدید : 0.5481


ارسال پرونده هاي ناقص به اداره كل جهت پيگيري نواقصات
برابر شكايات واصله در خصوص صدور و تمديد پروانه تاسيس و ابلاغ هاي مديريت و مربيگري كه گاهاً پس از طي زمان طولاني صادر مي گردد، كه مسئولين آموزشگاههاي آزاد مراكز، علت را در عدم پاسخگويي به نامه ها توسط مراجع ذيربط كه پيش نياز صدور اين ابلاغ ها مي‌باشد عنوان كردند، لذا لازم است در اسرع وقت نسبت به ارسال كليه پرونده هاي ابلاغ ها جهت صدور به اين اداره كل اقدام نموده و در صورت نقص در مستندات، بصورت كتبي اعلام گردد تا اين اداره كل از مراجع مربوطه پيگيري نمايد.
 ١٣:٠٠ - دوشنبه ١٦ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
عدم معرفي به آزمون آنلاين يك فرد در چند رشته و حرفه
موسسان محترم از معرفي به آزمون آنلاين يك فرد در چند رشته و حرفه در يك تاريخ خودداري نمائيد كه اين امر خلاف مقررات بوده و اداره سنجش و ارزشيابي مهارت با متخلفان برابر مقررات رفتار خواهد نمود.
 ١٣:٥٣ - يکشنبه ١٥ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
مكان برگزاري آزمون هاي عملي رشته هاي مراقبت و زيبائي و صنايع پوشاك شهرستان اروميه
مكان برگزاري آزمون هاي عملي رشته هاي مراقبت و زيبائي و صنايع پوشاك شهرستان اروميه با همكاري و پيشنهاد انجمن ها مطابق جدول ذيل تعيين گرديد. 1- چاپ برگه آزمون عملي براي قبولين آزمون كتبي (عكس بايستي اسكن شده ثبت شده در پورتال باشد) 2- مراجعه به مركز خواهران اروميه و ممهور نمودن برگه آزمون عكسدار 3- اخذ آزمون عملي در محل هاي ذيل توسط آزمونگر و ناظر تعيين شده توسط مركز خواهران اروميه و تاييد ليست شركت كنندگان توسط مراكز مجري و بايگاني آنها براي ارائه گزارشات و نتايج جهت اعمال در قراردادها و سوابق در عملكرد مجريان ضروري است. 4- هر گونه تاخير يا جابجايي و يا جايگزيني بدون اطلاع اداره سنجش و مركز خواهران اروميه ممنوع بوده و زمان تعيين شده آزمون براي شركت كننده همان روز معتبر مي باشد.
 ١٠:٣٦ - يکشنبه ١٥ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
شيوه اعتراض به سوالات در آزمون آنلاين
شيوه اعتراض به سوالات در آزمون آنلاين را از فايل ضميمه دريافت نمائيد.
 ٠٩:٤٧ - چهارشنبه ٤ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
مسابقه كتابخواني ويژه محرم
به منظور شركت در مسابقه كتابخواني ويژه محرم ضمن مطالعه فايل پيوستي، پاسخنامه تكميلي را تا مورخ 97/7/12 به خانم شيخي كارشناس آموزش اداره كل ارسال نمائيد.
 ٠٩:٢٩ - چهارشنبه ٤ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
دعوت از داوطلبان جهت ساماندهي بانك سوال و پروژه آزمونهاي عملي
به منظور ساماندهي بانك سوال و پروژه آزمونهاي عملي در رشته هاي فناوري اطلاعات، صنايع پوشاك، مراقبت و زيبائي، امور مالي و بازرگاني، گردشگري و هتلداري افراد داوطلب و علاقه مند كه داراي صلاحيت تخصصي و فني مي باشند مي توانند طبق فايل ضميمه سريعاً به مركز مربوطه مراجعه نمايند.
 ١٠:٤٣ - دوشنبه ٢ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
فايل آموزش پورتال
فايل آموزش پورتال را از فايل ضميمه در متن كامل خبر دريافت نماييد.
 ١٣:٢٩ - سه شنبه ٢٠ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
آذين بندي آموزشگاه در ايام سوگواري ماه محرم
با عنايت به موعد ايام سوگواري ماه محرم، لازم است آموزشگاههاي آزاد شئونات اسلامي را به طور كامل در آموزشگاه رعايت نموده و آذين بندي به مناسبت اين ماه در محل آموزشگاه صورت پذيرد و همچنين در صورت برگزاري مراسم زيارت عاشورا و مراسمات مشابه با محوريت امر به معروف و نهي از منكر موضوع به اطلاع مركز مربوطه و اداره كل رسانده شود.
 ١٢:١٣ - دوشنبه ١٩ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
آخرين نسخه نرم افزار رتبه بندي و دستور العمل مربوطه
آخرين نسخه نرم افزار رتبه بندي آموزشگاههاي آزاد (4.6) به همراه دستورالعمل مربوطه را از فايل ضميمه در متن كامل خبر دريافت نمائيد.
 ٠٩:٤٥ - دوشنبه ١٩ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
طرح آموزش حرفه هاي مهارتي كوتاه مدت (ايران مهارت) ويژه دانش آموزان دوره اول متوسطه
در راستاي توافق نامه همكاري سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور و وزارت آموزش و پرورش، دستور العمل اجرائي طرح آموزش حرفه هاي مهارتي كوتاه مدت (ايران مهارت) ويژه دانش آموزان دوره اول متوسطه كه به تاييد معاونت محترم آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش و سازمان متبوع رسيده است را از فايل ضميمه دريافت نمائيد، لذا لازم است آموزشگاههاي آزاد متقاضي داراي رتبه يك، دو و سه لازم است درخواست خود را جهت همكاري و اجرائي نمودن اين دستورالعمل، به جهت اعمال قبل از شروع سال تحصيلي 98-1397 تا مورخ 97/6/12 به كانون انجمن هاي صنفي آموزشگاههاي آزاد اعلام نمايند.
 ٠٨:٤٤ - چهارشنبه ٧ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
آزمونهای عملی رشته مراقبت و زیبایی شهرستان اروميه
در خصوص برگزاری آزمونهای عملی رشته مراقبت و زیبایی شهرستان اروميه، در جلسه 97/06/05 مقررگردید آزمون در محل آموزشگاهها مطابق ضوابط قبلی برگزار گردد و حداکثر تا مورخه 97/06/20 به اتمام برسد. درضمن اعضای حاضر تا تاریخ 97/06/22 نسبت به تعیین مکان و تجهیزات اقدام نمایند.
 ٠٨:٥٠ - سه شنبه ٦ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
دستورالعمل حقوق شهروندي در نظام اداري
دستورالعمل حقوق شهروندي در نظام اداري را از فايل ضميمه در متن كامل خبر دريافت نمائيد.
 ١٤:١٢ - دوشنبه ٥ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

يکشنبه ٢٩ مهر ١٣٩٧
ساعت
تصویر روز


 
 
آب و هوا
اوقات شرعی
نظرسنجی
موثرترين نقش آموزشهاي فني وحرفه اي درتوسعه اشتغال پايداردرجامعه به چه طريقي است؟

آموزش فناوريهاي نوين
آموزشهاي مهارتي كوتاه مدت
آموزش مهارتهاي بلندمدت
آموزش استاد- شاگردي

مسئولیت محتوای اخبار به عهده روابط عمومی و اطلاعات درج شده در هر بخش به عهده مدیر مربوطه می باشد. طراحی، اجرا، پشتیبانی: مدیریت فناوری ارتباطات و اطلاعات
Copyright © 2008 IRAN TVTO . All rights reserved