" سال 1399 سال جهش توليد"
صفحه اصلیIنقشه سایتIپست الکترونیکیIتماس با ماIفرمهای الکترونیکیIكارتابل الكترونيكيIخدمات الكترونيكي
منو اصلی
اخبار
پیوندها  
  
 
 


 

 

 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 153264
 بازدید امروز : 300
 کل بازدید : 13089735
 بازدیدکنندگان آنلاين : 3
 زمان بازدید : 0.4440


نكات مهم آزمون
نكات مهمي كه مؤسسان آموزشگاه هاي آزاد بايستي به دقت رعايت نمايند: - زمان معرفي به آزمون يك هفته مانده به پايان دوره و حداكثر يك ماه بعد از پايان دوره است (در صورت تعطيلي يا ايجاد هر مشكل در خصوص پايان دوره با واحد آموزشگاه هاي آزاد هماهنگ شويد) - در زمان تاييد كارآموزان براي آزمون حتما در پورتال سازمان داراي عكس باشد، در غير اينصورت حق شركت در آزمون را نخواهد داشت. - ويرايش عكس و يا اطلاعات در زمان آزمون و يا بعد از آن به هيچ عنوان مقدور نيست و بايد قبل از آزمون مشكل رفع گردد. - صحت ثبت اطلاعات در سامانه بعهده متقاضي است و هر گونه اشتباه ثبت نامي (اعم از فردي، آموزشگاه، دفاتر پيشخوان و ...) قابل ويرايش نمي باشد. - شركت در آزمون با اطلاعات نادرست يا فاقد عكس ممنوع مي باشد. - پس از اعلام نتايج آزمون كتبي مسئول آموزشگاه يا بصورت تلفني يا با در دست داشتن آمار نتايج (شامل رشته آموزشي، تعداد كارآموزان) به واحد آزمون مركز مراجعه و با هماهنگي ايشان تاريخ آزمون عملي را مشخص نمايند.
 ١٠:٤٢ - يکشنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
تعطيلي آموزشگا‌ه‌هاي آزاد استان
به استناد نامه معاون محترم امنيتي و انتظامي و رئيس كميته امنيتي، اجتماعي و انتظامي ستاد ملي مديريت بيماري كرونا، آموزشگاه هاي فني و حرفه اي آزاد، مشمول محدوديت فعاليت براي يك هفته از تاريخ 99/9/29 لغايت 99/10/5بوده و لازم الاجرا مي باشد.
 ١٠:٥٤ - شنبه ٢٩ آذر ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
اولين دوره آموزشي آزاد تربيت مربي آشپزي و قنادي در سطح بين الملل
مركز تربيت مربي در نظر دارد اولين دوره آموزشي آزاد تربيت مربي آشپزي و قنادي در سطح بين الملل را با مشاركت بخش خصوصي به شرح فراخوان پيوست برگزار نمايد. متقاضيان محترم جهت هماهنگي و كسب اطلاعات بيشتر با آقاي اكبري پور به شماره تماس 026-32513307 تماس حاصل فرمايند.
 ١٠:١٧ - دوشنبه ١٧ آذر ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
زمان برگزاري آزمون ها
با عنايت به جلسه كميته سنجش و ارزشيابي مهارت استان، آزمون هاي آنلاين استان از روز چهارشنبه مورخ 99/9/19 شروع و اجرا مي گردد، آزمون هاي هماهنگ مرحله ششم، كارگران ساختماني و تفاهم نامه مرحله سوم در روز پنجشنبه مورخ 99/9/20 برگزار خواهد شد و آزمون هاي عملي بر اساس زمانبندي از روز شنبه مورخ 99/9/22 شروع خواهد شد.
 ٠٩:٤٧ - يکشنبه ١٦ آذر ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
شهريه آموزشي سال 99
شهريه آموزشي آموزشگاههاي آزاد در سال 99 را از فايل ضميمه دريافت نمائيد.
 ١٢:٢٩ - شنبه ١٥ آذر ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
دوره آموزشي 6 ساعته «ملزومات ورود به كسب و كار الكترونيك با تاكيد بر مهارت‌هاي حضور كسب و كار در فضاي مجازي»
با توجه به برگزاري دوره آموزشي مجازي ويژه مؤسسان آموزشگاه‌هاي آزاد استان، دوره آموزشي 6 ساعته «ملزومات ورود به كسب و كار الكترونيك با تاكيد بر مهارت‌هاي حضور كسب و كار در فضاي مجازي» روز چهارشنبه مورخ 99/9/5 با همكاري دانشگاه الزهرا شعبه اروميه برگزار مي‌گردد
 ١٠:٠٠ - شنبه ١ آذر ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
مسابقه ساخت موشن گرافيك با موضوع مهارت آموزي
با توجه به برگزاري «مسابقه ساخت موشن گرافيك با موضوع مهارت آموزي» توسط اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان مركزي در راستاي اجراي برنامه هاي هفته پژوهش به شرح پوستر پيوست، مربيان متقاضي آموزشگاههاي آزاد استان جهت شركت در مسابقه مذكور به فايل ضميمه در متن كامل خبر مراجعه نمايند.
 ١٠:٠٠ - دوشنبه ٢٦ آبان ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
لغو آزمون های آنلاین استان
با توجه به شدت گرفتن شیوع بیماری کرونا و شرایط موجود در استان و اعلام ستاد مقابله و مدیریت بیماری کرونای استان، کلیه آزمون های آنلاین استان تا مورخ 99/9/7 لغو گردید. زمان آزمون و حوزه بندی آزمون دهندگانی که آزمون آنها لغو شده است متعاقباً اعلام خواهد شد.
 ١٠:٢٥ - يکشنبه ٢٥ آبان ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
جشنواره كشوري طراحي لباس مشاغل
با توجه به برگزاری جشنواره کشوری "طراحی لباس مشاغل" در استان قزوين؛ موسسان محترم آموزشگاه هاي آزاد متقاضي جهت شرکت در جشنواره در رشته صنایع پوشاک، مشاهده طرح توجيهي و همچنين كسب اطلاعات بيشتر به فايل ضميمه مراجعه نمايند.
 ٠٨:٣٦ - يکشنبه ٢٥ آبان ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
مسابقه تجارب آموزش مجازي
با توجه به برگزاري مسابقه تجارب آموزش مجازي در اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان گيلان، متقاضيان جهت شركت در مسابقه مذكور و ارسال آثار به فايل ضميمه مراجعه نمايند.
 ١٢:٢٩ - سه شنبه ٢٠ آبان ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
جشنواره امتنان از نخبگان جامعه كار و توليد كشور
با توجه به آغاز ثبت نام جشنواره امتنان از نخبگان جامعه كار و توليد كشور از طريق آدرس اينترنتي emtenan.mcls.gov.ir به مدت يك ماه از تاريخ 99/8/14 لغايت 99/9/14 متقاضيان به سايت مذكور مراجعه نمايند.
 ١٢:٠٨ - سه شنبه ٢٠ آبان ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
دپارتمان تخصصي
با توجه به راه اندازي و ايجاد دپارتمان تخصصي جوش، نمد، بوم گردي، گردشگري، كارآفريني و كسب و كار، پوشاك و مد، تراش سنگ هاي قيمتي و نيمه قيمتي، ملي صنعت لاستيك، تعمير ماشين آلات، تجهيزات معدني و ماشين آلات كشاورزي در خصوص تشكيل بانك اطلاعاتي افراد متخصص مرتبط با هر دپارتمان، از متقاضيان، خبرگان و صاحبنظران هر يك از دپارتمانهاي مذكور در آموزشگاههاي آزاد استان دعوت مي گردد حداكثر تا تاريخ 99/8/29 به خانم دانش دبيرخانه مسابقات ملي و بين المللي مهارت استان مراجعه نمايند.
 ١١:٤٢ - دوشنبه ١٩ آبان ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

چهارشنبه ٠١ بهمن ١٣٩٩
ساعت
تصویر روز


 
 
آب و هوا
اوقات شرعی
نظرسنجی
موثرترين نقش آموزشهاي فني وحرفه اي درتوسعه اشتغال پايداردرجامعه به چه طريقي است؟

آموزش فناوريهاي نوين
آموزشهاي مهارتي كوتاه مدت
آموزش مهارتهاي بلندمدت
آموزش استاد- شاگردي

مسئولیت محتوای اخبار به عهده روابط عمومی و اطلاعات درج شده در هر بخش به عهده مدیر مربوطه می باشد. طراحی، اجرا، پشتیبانی: مدیریت فناوری ارتباطات و اطلاعات
Copyright © 2008 IRAN TVTO . All rights reserved