شعار سال
دوشنبه 01 مرداد 1403

بیانیه حفظ حریم خصوصی کاربران اداره کل  آموزش فنی وحرفه ای استان آذربایجانغربی

از آنجا که حفط حریم خصوصی هر فردی لازم وضروری می باشد . لذا حفاظت از حقوق شخصی مشارکت کنندگان علاوه بر اینکه موجب جلب اعتماد افراد خواهد شد بلکه مشارکت آنها در خدمات مورد نیاز الکترونیکی نیز بیشتر خواهد شد .

اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان آذربایجانغربی خود را ملزم به رعایت حریم خصوصی همه کاربران وافراد وبگاه دانسته و از کاربران آن دسته از اطلاعات را که فقط به منظور ارائه خدمات کفایت میکند دریافت کرده واز انتشار ان یا در اختیار قراردادن آن به دیگران خودداری می نماید . اطلاعات جمع اوری شده از بازدید کنندگان صرفا برای بهبود کیفیت خدمات ومحتوای سایت مورد استفاده قرار میگیرند وسازمان در تمامی موارد متعهد به حفظ اطلاعات شخصی شما می باشد و به هیچ وجه اطلاعات فردی وشخصی شما را افشا نخواهد کرد وتنها در صورت ارائه در خواست وحکم رسمی از مراجع قضایی دسترسی به این اطلاعات امکان پذیرخواهد بود.

اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان آذربایجانغربی در قبال اقدامات مجرمانه ویا حوادث ورویدادهای غیرمترقبه یا بروز مشکلاتی که منتسب یا ناشی از اقدامات صورت گرفته خود نباشد مسئولیت یا تعهدی نخواهد داشت.

پرتال اداره کل ممکن است دارای پیوندهای مختلف به سایتهای دیگر باشد وزمانیکه کاربران از طریق این پیوندها از تارنمای اداره کل خارج شوند دیگر سازمان تعهدی برحفظ حریم شخصی انها در سایت مقصد نخواهد داشت ومراجعه کنندگان باید به بیانیه حریم خصوصی وشخصی سایت مقصد مراجعه کنند.

سایر پیوندها
تنظیمات قالب
گفتگو انلاین

سامانه ی گفتگوی آنلاین